HAKKIMIZDA

1978 yılında Denizli'de Hacı Ramazan Yayan tarafından kurulan işletmemiz, bugün ikinci ve üçüncü kuşak aile bireylerinin yönetiminde kalite ve güven prensibini ilke edinerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Denizli kökenli olan firmamız, ilimizdeki üreticilere destek vererek, onlarla olan 30 yılı aşkın bir dostluğun neticesinde üretimde kullanacağı hammaddeyi doğrudan ilk üreticiden, en iyi kaliteyi seçerek, ilk el fiyatlardan temin etmektedir.

7000 m2 açık alan, 4500 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız, yenilenen makine parkuruyla, hem ulusal, hem de uluslar arası gıda yönetmeliklerine uygun olarak ürünlerini sortex ile eleyip, her türlü test ve analizden geçirerek, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda, hiçbir katkı maddesi kullanmadan, tamamen doğal ve hijyenik olarak üretmektedir.

Yayanlar kültürü içerisinde yer alan sanayicilik ruhu artarak devam etmektedir. Denizli ili, Çivril bölgesinde Türkiye'nin en kaliteli ayçekirdeklerinin yetiştirildiği alanda, AYÇEKİRDEĞİ ALIMI, ELEME ve PAKETLEME TESİSİ kurmak için gerekli fizibilite çalışmaları tamamlanmış olup, 2011 yılında yatırıma başlanmıştır. Halen mevcut işletmemiz içerisinde devam eden hammadde temini faaliyetimiz bu vesileyle hammaddenin üretildiği bölgede devam edecek olup, hem kendi işletmemize hizmet verecek, hem de  yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize en kaliteli hammaddeyi, en uygun fiyata temin edecektir.

MARKALARIMIZ